השילוב של ידע מקצועי, ניסיון ארוך ומגוון, ותודעת שירות גבוהה מאפשר ל Renovators להביא בשורת שיפוץ חדשה !

 

Renovators מביאים עימם ניסיון של שנים רבות בהקמה וניהול של חברת בניה מצליחה בארה"ב, בשילוב עם ניהול פרוייקטים רחבים של בניה בכל רחבי הארץ והשכלה גבוהה בתחום הבניה. כל אלו מאפשרים לאנשי המקצוע שלנו להבין את התחום לדקויות, לחשוב ולתכנן צעד אחד קדימה, לפתור בעיות שצצות ולספק לכם את המוצר המושלם תוך מתן שירות בסטייל אמריקאי – בו הלקוח הוא מעל הכל - כשהדגש הוא על מקצועיות ושירות הטובים ביותר התואמים את ציפיות הלקוח !!!

 

לצוות החברה יש שנים רבות של מוניטין גבוה בקרב לקוחות אמריקאים וישראלים, התנסות עם הקשת המלאה של כל שירותי השיפוץ והרחבת הבית, גם בבתי פאר ענקיים וגם בדירות קטנות ואורבניות תוך מיקסום שטחים מירבי, עבודה עם סגנונות בניה ועיצוב שונים, שימוש בחומרים מגוונים, ובניה ירוקה וחסכונית.

 

צוות Renovators מתמחה בהתבוננות במרחב הנכס הקיים ויכולת להבין, לתכנן ולעצב את את השטח בהתאם כך שיניב את המקסימום ויהיה פונקציונאלי ומעוצב לפי הסגנון הרצוי.

 

עם הקפדה על תכנון ועיצוב יעיל לפי מטרות ותיאום ציפיות, דרך הקפדה על עבודה בקווים נקיים ורמת גימור הגבוהה ביותר, חלוקת זמנים ופיקוח אישי על כל שלבי העבודה וכן מענה ישיר, כנה, שירותי ואכפתי Renovators מתחייבים על חווית שיפוץ נעימה (– כן כן - נעימה), קלילה, מרעננת ומרשימה !

 

בין אם אתם חולמים על חידוש ורענון של הבית בו אתם גרים, ובין אם אתם מחדשים נכס להשקעה על מנת להעלות את ערכו - ההבדל יהיה עצום בכל המישורים.

 

אין ספק שמהפגישה הראשונה עם הצוות המקצועי שלנו תוכלו להתרשם ממוסר העבודה הגבוה, מהמקצועיות יוצאת הדופן, מהאמינות חסרת הפשרות, מהעמידה בלוחות הזמנים, מקיום ההבטחות, ומהאכפתיות שאנו רוחשים לכל אחד ואחת מלקחותינו. 
 

 

אנחנו מציבים רף חדש וסטנדרטים אמריקאים כאן בישראל!
 

 

אנחנו באמת מאמינים שסוד ההצלחה שלנו הוא שאתם, קהל הלקוחות, תהיו מרוצים.

 

 

תרשו לעצמכם לדמיין, Renovators יגרמו לחלומות שלכם להפוך למציאות אמיתית ומושלמת !