• שיפוץ המטבח 
  המטבח הוא מרכז הבית. אוכל מאחד סביבו את כל יושבי הבית, ומהווה את אחד החדרים השימושיים ביותר לאורך כל שעות היממה. מטבח המתוכנן ומעוצב בצורה נכונה ואידאלית, עשוי מחומרים פרקטיים, בעל שטחי אכסון ועבודה מירביים ותאורה נכונה המאפשרת הארה של השטחים החיוניים במטבח יתרום לכל המערך היומיומי בבית לזרום בנוחות.

  בין אם זה בהכנות ומלאכת הבישול – שם נרצה להקפיד על נוחות מירבית, נגישות לציוד ומצרכים ושימוש פונקציונאלי באמצעות משטחי עבודה, שטחי אכסון, תאורה מתאימה, תכנון יעיל של שקעי חשמל, ובין אם זה בחווית המטבח היומיומית שמשלבת קו עיצובי, עם נינוחות והנאה למבשלים ולסועדים.

  מקובל מאוד בעיצוב מודרני לעשות "אופן ספייס" המקשר בין הסלון, חדר האוכל והמטבח. בסטייל מסוג כזה, כמובן שעיצוב המטבח נראה לעין עוד יותר ומהווה חלק בלתי נפרד מכל איזור המגורים, ולכן צריך להיות מותאם לחלל המרכזי ולהתקשר אליו.
   

 • שיפוץ חדרי אמבטיה 

  שיפוץ חדר אמבטיה הוא לא רק תוספת עיצובית לבית, אלא גם תוספת של נוחות, אסתטיקה, ניקיון, ובטיחות.


  הקפדה על מיקסום שטח החדר שבדר"כ הינו קטן יחסית לשאר החדרים הינה חשוב ביותר – כך תוכלו להפיק ממנו את מלוא התועלת והנוחות ועדיין לקבל תחושת מרחב. בנוסף, יש חשיבות רבה לבחירה בחומרים המתאימים שיתאימו לעיצוב ובו זמנית גם ימנעו רטיבות, החלקה, ויעמדו בשינויי טמפרטורות וכו', כך שיהיו פרקטיים לשימושים היומיומיים.

   

  Renovators יוודאו שחדר האמבטיה מספק לכם את חווית 'הספא הביתי' וכמובן מעלה משמעותית את ערך הנכס כולו.
   

 • עבודות צבע
  מלאכת צביעת הקירות אמנם נשמעת פשוטה יחסית – הרי מי מאיתנו לא יכול לקחת מברשת בעצמו ולמרוח צבע על גבי הקירות? כשאתם בוחרים ב Renovators ההבדל ברמת הגימור והקו הנקי בא לידי ביטוי מוחשי – עבודות הצבע נעשות ביסודיות, לאחר תיקוני קירות רלוונטיים והחלקה מתאימה, ובנוסף מעבר של קווים ישרים ונקיים בין גוונים שונים שנבחרו, משיחת צבע מקצועית, ושימוש בסוגי צבע מתאימים לחדרים הרלוונטים. כחלק מהיתרונות הגדולים של החברה, הראייה המרחבית והעיצובית של הצוות המקצועי שלנו תאפשר לנו לייעץ לכם בבחירת הצבעים לבית – כך שיענו על הקונספט העיצובי שמתאים לכם ויהיו גם פרקטיים, מוארים ונעימים לעין.
   

 • ריצוף וחיפויים דקורטיביים
  ריצוף משפיע על המראה הכולל של כל הבית – כאשר רצפת הבית מודרנית ועשויה כהלכה – כל הבית מואר ובעל תחושה חדשנית ורעננה. עולם הריצוף וחיפוי קירות דקורטיביים הוא עולם ומלואו - ישנם חומרים רבים מאוד לריצוף ובתוכם אינסוף עיצובים – בין אם מדובר במרצפות של קרמיקה, שיש, גרניט, פורצלן, פסיפסים, אריחים דקורטיביים, רצפות דמוי עץ בכל קשת הגוונים, בהיר או כהה, מרובע, מלבני, עגול, משושה, או אם מדובר בפרקטים או בלמינציה וחיפויי עץ. אנחנו מתמחים בכל שיטות הריצוף ובהבטחת מתן מוצר מוגמר העשוי בצורה הטובה ביותר. 
   

 • עבודות חשמל
  אנו משתמשים בחשמל כמעט בכל רגע נתון בבית ובמגוון רחב ביותר של צרכים וייעודים. עבודות החשמל השונות נעשות במקביל לכל שיפוץ אותו תעשו בביתכם והן חיוניות וחשובות. חשמל כמובן מצריך בטיחות עליונה, ובנוסף אפשרות לייעול צריכת החשמל ביצירת מערכת חסכונית.
   

 • עבודות אינסטלציה
  אינסטלציה הינה שימושית וחיונית לחיי השגרה בבית. חשוב להקפיד על קו נקי ותקין של עבודות אינסטלציה כדי להבטיח את שגרת היום הנוחה ובכך להימנע מרטיבות, נזילות, הצפות וכל הנזקים המתלווים אליהן.

דמיינו לעצמכם ש ה - כ - ל  חדש

 

מטבח, חדרי אמבטיות, חדרי ארונות, רצפות חדשות, קירות, חשמל, אינסטלציה, שינויי חלוקה פנימי,
חיפויי גבס, עבודות בטון, דודי שמש, מזגנים, ועוד...

 

 

אז מה בעצם היתרונות של שיפוץ כולל?

 

 

כסף 
אין ספק ששיפוץ נכון הוא השקעה משתלמת - בין אם לשימוש האישי ועל אחת כמה וכמה אם מדובר בנכס להשקעה - כל עוד העיצוב והשימוש בחומרים יותאמו למטרות וליעדים - יעלה השיפוץ בהכרח את ערך הנכס בצורה משמעותית ואת אפשרויות הרווחים הכלכליים ממנו.

 

מיקסום השטח
 הנכסים הקיימים לא בהכרח מתאימים לאורח החיים המודרני והאישי של המתגוררים בהם. שינוי חלוקת הפנים ותכנון נכון של הנכס יחד עם שילוב אידאלי של צבעים וחומרים  - יעניקו פונקציונאליות ושימוש נכון ויעיל של השטח וגם ערך עיצובי עפ"י טעם אישי. 

 

בטיחות
לא אחת בדירות ישנות ישנן בעיות מוכרות של ריצוף רעוע, נזילות, חשמל שאינו מחויט כהלכה ומשולב עם 'אילתורים' שנתווספו לאורך השנים, ארונות מטבח שאינם יציבים מספיק בהתאם לכמות הכלים, פתרונות אכסון מאולתרים וכו'...שיפוץ כולל של הדירה יבטיח בין יתר היתרונות גם את הבטיחות בביתכם.

 

הרגשה
 היתרון האחרון אך בהחלט לא אחרון בסדרי החשיבות - זו ההרגשה הפנימית לאחר שיפוץ - הרגשה של אוויר לנשימה, של ניצול נכון של המרחב שעומד לרשות דיירי הבית המשתמשים בו כל כך הרבה שעות, הרגשה של נוחות, אסתטיקה, חידוש בחיים, תחושה של קסם שנעשה במיוחד עבורכם.

 

קטגוריות השיפוץ :